UkraincyDoPracy - Pracownicy z Ukrainy
Oceń użyteczność informacji:
4.8/5, 19 głosów

Ukraincy Do Pracy – to szybka i prosta rekrutacja pracowników z Ukrainy! Sprawdź nasz darmowy portal ogłoszeniowy i zatrudniaj gotowych do pracy Ukraińców bez pośredników!

Uwaga! Jeśli jesteś:

 • przedsiębiorcą szukającym pracowników z Ukrainy do swojej firmy?
 • Ukraińcem gotowym do pracy w Polsce?

To koniecznie zarejestruj się na naszej w pełni darmowej stronie. Działa ona na zasadzie giełdy pracy Ukraińców. Pomaga pracodawcom zatrudnić pracowników z Ukrainy bez pośredników, sprawdź: CV Ukrainców do pracy. Znacząco ułatwia również Ukrainką i Ukraińcom znalezienie pracy w Polsce, sprawdź: oferty pracy dla Ukraińców w Polsce.  

Dla pracodawców

Rekrutacja pracowników z Ukrainy do polskiego przedsiębiorstwa znacząco różni się od szukania rodzimych pracowników. To dużo trudniejszy i bardzo złożony proces. Trzeba brać pod uwagę nie tylko kwalifikacje i umiejętności kandydatów, ale również kwestie kulturowe czy językowe. Dużo trudniej jest również dotrzeć do zainteresowanych pracą Ukraińców. Polskie portale ogłoszeniowe bardzo często okazują się niewystarczające – trudno znaleźć na nich informacje, czy konkretny pracodawca planuje zatrudnienie obcokrajowców, przez co poszukujący pracy Ukraińcy rzadko tam zaglądają.

Właśnie dlatego powstała strona ukraincydopracy.pl. Jej celem jest maksymalnie uproszczenie i ułatwienie rekrutacji Ukraińców do pracy w polskich przedsiębiorstwach. Zamieszczając tutaj ogłoszenie możesz mieć pewność, że trafi ono do szukających pracy w Polsce Ukraińców i będzie dla nich w pełni zrozumiałe. Możesz również sam wyszukiwać interesujących Cię kandydatów, dzięki szerokiej bazie gotowych do pracy Ukraińców o różnych kwalifikacjach i predyspozycjach zawodowych.

Znajdziesz tu również liczne porady i instrukcje, które pomogą Ci przy załatwianiu kwestii formalno-prawnych przy zatrudnianiu Ukraińca do pracy.

Wystarczy, że założysz w pełni darmowe konto i uzyskasz dostęp do wielkiej giełdy pracy Ukraińców. Rekrutacja pracowników ze wschodu jeszcze nigdy nie była taka łatwa. Już niedługo CV wykwalifikowanych i gotowych do pracy Ukrainek i Ukraińców same zaczną do Ciebie spływać. Z naszym serwisem łatwo i szybko znajdziesz wykwalifikowanych ludzi z Ukrainy do pracy w Twojej firmie. Nie czekaj! Zarejestruj się bezpłatnie już dziś.

Jak to działa?

Załóż konto i:

 1. Uzupełnij profil firmy, aby móc dodać ofertę pracy i przeglądać CV pracowników.
 2. Doładuj konto jednym z dostępnych sposobów. Dodaj ofertę pracy i opublikuj ją żeby znaleźć pracowników z Ukrainy.
 3. Oferty są publikowane na portalu polskim i ukraińskim, odwiedzalność którego jest około 60 tys. użytkowników miesięcznie - zainteresowani ofertą pracownicy z Ukrainy, sami będą się do Ciebie zgłaszać.
 4. Użytkownicy widzą oferty i mogą wysyłać zgłoszenia bez rejestracji lub zarejestrowac się i wysłać CV.
 5. Zgłoszenia są widoczne w systemie, oraz wysyłane Państwu na maila.
 6. Możesz też przeszukać naszą bazę pracowników gotowych do pracy po wybranych przez Ciebie kryteriach, znaleźć idealnego dla Ciebie kandydata i bezpośrednio się z nim skontaktować. Możesz to zrobić bezpośrednio przez stronę lub za pośrednictwem komunikatorów (Vib(er, WhatsApp, Telegram).
 7. Zatrudnij wybranego Ukraińca do pracy!

Dla pracowników

Wiemy, że znalezienie pracy za granicą nie jest łatwe. Szukanie ofert pracy na stronach ogłoszeniowych dla Polaków jest bardzo trudne, żmudne i nieskuteczne. Nigdy nie wiadomo, czy pracodawca wystawiający daną ofertę jest gotów zatrudnić obcokrajowca. W rezultacie pomimo setek wysłanych CV nie ma żadnych realnych szans na znalezienie zatrudnienia. Rośnie frustracja i irytacja …

To nie musi tak wyglądać! Na naszej stronie zarejestrowani są tylko i wyłącznie polscy pracodawcy poszukujący do pracy ludzi z Ukrainy! To znacznie ułatwia i przyśpiesza szukanie nowego miejsca zatrudnienia. Rejestracja jest w pełni bezpłatna, a darmowe konto daje możliwość przeglądania setek ofert, skierowanych zarówno do profesjonalistów, jak i osób bez doświadczenia.

Znajdziesz tu oferty pracy sezonowej lub stałego zatrudnienia w wielu sektorach i branżach polskiego rynku. Możesz również samodzielnie kontaktowych się z wybranymi przez siebie pracodawcami, wysyłać wiadomości, dzwonić i rozmawiać. Pokaż im swoje walory! Zaprezentuj doświadczenie i kwalifikacje! Znajdź w Polsce pracę dla Ukraińców i rozpocznij współpracę z przedsiębiorcą, który pomoże Ci w kwestiach formalno-prawnych. Nie czekaj. Załóż konto już dziś.

Jak to działa?

Załóż w pełni darmowe konto i:

 1. Uzupełnij swój profil pracownika, szukającego pracy. Dodaj CV, doświadczenie, kwalifikacje i koniecznie dane kontaktowe – niektórzy pracodawcy sami będą się do Ciebie zgłaszać
 2. Przeszukaj naszą bazę gotowych ofert pracy. Możesz to zrobić po wybranych przez siebie kryteriach tak, aby znaleźć pracę odpowiadającą twoim oczekiwaniom, kwalifikacjom i doświadczeniu.
 3. Zgłoszenia na oferty również można wysyłać bez rejestracji i wypełnienia CV.
 4. Skontaktuj się z pracodawcami od wybranych ofert pracy i uzgodnij szczegóły.
 5. Rozpocznij prace w Polsce!
Oceń użyteczność informacji:
4.8/5, 19 głosów
Messenger