• 35.00 na godzinę (6000zł - 8000zł)
  • 6 dni
  • Kraków, Małopolskie (Kraków)
  • 18 July 2024
  • Bez znajomości języka
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Samodzielne odżywianie
  • Bez prawa jazdy

Opis stanowiska

Praca Praca na budowie KRAKÓW

Firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje doświadczonych zbrojarzy i cieśli do pracy na terenie Krakowa. Будівельна компанія з усталеною репутацією на ринку шукає досвідчених арматурників та теслярів для роботи в Кракові.

Opis stanowiska:

Zbrojarz: Wykonywanie zbrojeń w konstrukcjach żelbetowych. Montaż zbrojeń według rysunków technicznych. Przygotowanie i obróbka prętów zbrojeniowych.

Cieśla: Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe. Montaż i demontaż form drewnianych. Praca zgodnie z rysunkami technicznymi. Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętność czytania rysunków technicznych. Dokładność, sumienność i odpowiedzialność. Dobra kondycja fizyczna. Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń.

Zakwaterowanie dla osób spoza Krakowa.

Kategorie pracy

Według miejsca pracy

Według płci

Według sezonu