Mykolay Melnyk

Mykolay Melnyk

Wiek 19
Dane kontaktowe są dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników -> Rejestracja
  • Podkarpackie (Rzeszów), Rzeszow
  • ******
  • ******
  • Karta pobytu
  • Bez prawa jazdy
  • Mężczyzna

O mnie

Zainteresowany/a specjalnościami
programistą

Znajomość języków
Polski - Rozumiem
Angielski - Rozumiem
Rosyjski - Rozumiem
Ukraiński - Rozumiem

Czy wcześniej pracował w Polsce
Tak

Kursy i certyfikaty
Social Media

Prompt Engineer

Produktywność z AI

AI Graphic Designer

Umiejętności
Posiadam podstawową wiedzę z zakresu informatyki, zdobytą podczas studiów, które właśnie kończę na drugim roku. Moje doświadczenie obejmuje prowadzenie kilku projektów, w tym znaczącego projektu dla firmy Suntrail. Dzięki temu nabyłem praktyczne umiejętności w zakresie front-endu oraz zarządzania bazą danych.

Dodatkowo, praca w Polskim Czerwonym Krzyżu (PCK) pozwoliła mi rozwinąć szereg umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych, w tym zarządzanie miejscami zamieszkania, dystrybucję żywności i środków chemicznych, utrzymanie czystości w obiekcie oraz rejestrację osób korzystających z pomocy.

O sobie
Jestem studentem drugiego roku informatyki, gdzie zdobywam obecnie wiedzę teoretyczną i praktyczną. Moje doświadczenie obejmuje prowadzenie kilku projektów informatycznych, w tym znaczący projekt dla firmy Suntrail. Dzięki temu nabyłem praktyczne umiejętności w zakresie front-endu oraz zarządzania bazą danych.

Ponadto, moje zaangażowanie w pracę w Polskim Czerwonym Krzyżu (PCK) pozwoliło mi rozwinąć cenne umiejętności organizacyjne i interpersonalne. W PCK byłem odpowiedzialny za:

- Zarządzanie miejscami tymczasowego zamieszkania w budynku PCK.
- Dystrybucję żywności oraz środków chemicznych.
- Utrzymanie porządku i czystości w obiekcie.
- Rejestrację osób korzystających z pomocy.

Te doświadczenia pozwoliły mi na rozwój zarówno w dziedzinie informatyki, jak i w pracy z ludźmi, co jest dla mnie niezwykle cenne w kontekście przyszłych wyzwań zawodowych.

Wykształcenie

Liceum Nr3 im. św. Królowej Jadwigi , Mościska , obwód Lwowski

wrzesień 2016 - maj 2022

Doświadczenie

Pracownik PCK

lipiec 2023 - grudzień 2023
Nadawanie tymczasowego zamieszkania – Zarządzanie przyznawaniem miejsc do tymczasowego zamieszkania w budynku PCK, w tym organizacja miejsc noclegowych i koordynacja przyjęć nowych mieszkańców. Wydawanie jedzenia i środków chemicznych – Dystrybucja żywności oraz środków czystości potrzebującym osobom, w tym przygotowywanie paczek i prowadzenie ewidencji wydanych produktów. Sprzątanie obiektu – Utrzymywanie porządku i czystości w budynku PCK, w tym regularne sprzątanie pomieszczeń wspólnych, toalet oraz innych przestrzeni używanych przez mieszkańców i pracowników. Rejestracja osób – Prowadzenie rejestracji osób korzystających z pomocy PCK, w tym zbieranie i wprowadzanie danych do systemu oraz aktualizacja informacji o beneficjentach.